top of page

Hej, jestem Natalia!

Jestem Natalia, w tym roku wybije mi 29 lat i na codzień zajmuję się grafiką dla jednej z Poznańskich agencji.
Fotografia jest mną tak naprawdę od małego. W wakacje spędzałam bardzo dużo czasu w studio fotograficznym gdzie pracowała moja ciocia, a pierwszy aparat dostałam na komunie i jeszcze tego samego dnia wypstrykałam 2 klisze! Gimnazjum było takim etapem kiedy za ten aparat chwyciłam już bardziej świadomie a zainteresowanie fotografią pochłonęło mnie tak mocno, że codziennie musiałam wykonać chociaż jedno zdjęcie na mojego bloga. Już wtedy miałam takie poczucie, że w niczym innym nie czuję się tak dobrze.

O mnie

Ale co z tymi weselami?

Z weselami to jest całkiem ciekawa historia bo zapierałam się rękoma i nogami, że nie będę tego robić, do czasu...

...do czasu pierwszego, totalnie samodzielnego reportażu jaki było mi zrobić dla brata mojej przyjaciółki i jego żony.
Do dzisiaj doskonale pamiętam ten dzień, tą ekscytację i świadomość, że śluby mogą być jednak piękne i na luzie, w cudownych miejscach z cudownymi ludźmi. W tym samym roku byłam jeszcze na 2 weselach znajomych i one utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że idę w to! Nie będę ukrywać, że zajęło mi trochę czasu by wypracować swój własny styl i poczucie, że właśnie w ten sposób chcę to robić, dlatego myślę, że 2020 rok był dla mnie przełomowy nie tylko ze względu na nagły wzrost ilości reportaży ale też ze względu na świadomość moje marki i pracy z ludźmi którzy zapraszają mnie do swojego życia.

Od początku mam podejście, że chcę pracować z ludźmi z którymi już na dzień dobry czuje, że się dogadamy.
Dlatego moje spotkania to godzinne a czasem jeszcze dłuższe pogaduchy które zbliżają nas do siebie i sprawiaj, że czujemy się jak kumple!

W branży jestem już od 5 lat i naprawdę wiele widziałam, dlatego też bardzo chętnie Wam doradzę czy to przy wyborze innych wykonawców czy może planu dnia podczas wesela.
Mam nadzieję, że przyjdzie nam się poznać i pozwolicie mi uwiecznić ten dzień!

2B5A0687-Edit.jpg
bottom of page